WYCIECZKI DWUDNIOWEBeskidy BESKIDY
W programie zwiedzanie: Wisły, Szczyrku, Koniakowa, Istebnej, przejazd trasą widokową przez Beskidy. Fakultatywnie wjazd koleją linową na Szyndzielnię i przejście do Szczyrku lub wjazd wyciągiem krzesełkowym na Skrzyczne lub Czantorię i zejście piesze.

Cena 190 zł/os. + 25 zł.os. bilety wstępu i wyciągi
Kotlina Kłodzka – Góry Stołowe KOTLINA KŁODZKA – GÓRY STOŁOWE
W programie zwiedzanie: Twierdzy Kłodzkiej, Bazyliki w Wambierzycach i szopki, Kaplicy Czaszek w Czermnej, wejście na Szczeliniec lub do Błędnych Skał.

Cena 200 zł/os. + 20 zł/os. bilety wstępu
Góry Świętokorzyskie GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE
W programie zwiedzanie: Muzeum Zegarów i klasztoru w Jędrzejowie, Muzeum Wsi Kieleckiej w Tokarni, zamku w Chęcinach, zabytków Kielc, klasztoru i muzeum Przyrodniczego na św. Krzyżu, zejście drogą pielgrzymów do Nowej Słupi, zwiedzanie Skansenu Hutnictwa w Nowej Słupi.

Cena 190 zł/os. + 20 zł/os. bilety wstępu
Krynica - Dolina Popradu KRYNICA – DOLINA POPRADU
W programie: spływ tratwami po rzece Poprad z Piwnicznej do Rytra, Krynica (park i dom zdrojowy, wjazd kolejką na Jaworzynę lub Górę Parkową), Kamianna (Dom Pszczelarza – Ośrodek Apiterapi), Rytro (ruiny zamku, elektrownia wodna i wiatrowa), Dolina Roztoki (miejsce akcji powieści „Rogaś z Doliny Rostoki”), Piwniczna (Izba Regionalna).

Cena 200 zł/os. + 20 zł/os. bilety wstęp
Pieniny PIENINY
W programie zwiedzanie: zabytkowego kościółka w Dębnie, zamków w Nidzicy i Czorsztynie, Szczawnicy i Krościenka, fakultatywnie spływ przełomem Dunajca, wycieczka piesza na Trzy Korony, Sokolicę lub Wąwozu Homole.

Cena 200 zł/os. + 38 zł/os. bilety wstępu
Zakopane ZAKOPANE
W programie: wjazd na Gubałówkę – przejście szlakiem na Butorowy Wierch – zjazd wyciągiem krzesełkowym, ogólne zwiedzanie Zakopanego. Wejście do Tatrzańskiego Parku Narodowego i przejście dowolnie wybranym szlakiem np.: Morskie Oko, Dolina Chochołowska (szlakiem Papieża Jana Pawła II do Doliny Jarzębczej), Dolina Kościeliska.

Cena 200 zł/os. + 15 zł/os. bilety wstępu